Ekmek İsrafı - Ekmek Tüketim / Üretim Araştırması (Akademik)

19 Aralık 2019

Ekmek israfı ve ekmek tüketim / üretim alışkanlıkları üzerine akademik bir araştırma.

Bu Araştırma Asarda tarafından "Konya Ekmek İsraf Haritasının Çıkarılması" projesi kapsamında yürütülen akademik bir araştırmadır.

Araştırmada kişisel bilgileriniz alınmamakta olup vereceğiniz samimi cevaplar ekmek tüketimi ve israfı önleme noktasında geliştirilecek politikalar için geleceğe yönelik projeksiyonlar geliştirilmesine katkı sağlayacaktır. 

Araştırmanın saha çalışmasında TMO tarafından sağlanan magnet, broşür, kitapçıklar dağıtılacaktır. İsrafı önlemeye yönelik çalışmada görsel ve materyal destekleri için TMO'ya teşekkür ederiz. 

İlgili anketlere aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.

EVDE EKMEK TÜKETİM ANKETİ

LOKANTA / YEMAKHANEDE YEMEK YİYEN ANKETİ

LOKANTA / KURUM İŞLETME / İŞLETMECİ ANKETİ

EKMEK / PİDE FIRINI ANKETİ

UN DEĞİRMENİ / FABRİKASI ANKETİ

 

Bu araştırmada KVKK kapsamında kişisel bilgileriniz istenmeyecek ve kayıt altına alınmayacak olup veriler istatistiksel analiz süreçlerinden geçerek anonim olarak yorumlanacaktır. 

Bu araştırmada Asarge Ltd. Şti.'nin kendi yazılımı ve markası olan Onlineveri anket sistemi kullanılmakta olup elde edilen veriler KVKK güvenlik protokollerine uygun bilgi güvenliği ve yönetim sistemleri kapsamındaki sunucularımızda barındırılmaktadır. 

Şirketimiz Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve araştırma etiği kapsamındaki politikasına Asarge Ltd. Şti web sitesi www.asarge.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

GÜNDEM

E-bülten Aboneliğine Katıl

Araştırma sonuçları ve güncel anketlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize katılın.